




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-бананка мужская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE 6690"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
14 см
Довжина
32 см
Товщина
6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 32 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012471 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мoдель | 6690 |
| Тип | сумка-бананка |
| Толщина | 6 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на поясі |
- Цена: 1 670 ₴

