




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-барсетка мужская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE MAN 6312A"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
21,5 см
Довжина
18 см
Товщина
7,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 21,5 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003710 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | барсетка |
| Толщина | 7,5 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 180 ₴

