




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-барсетка мужская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE MAN 6382"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
20,5 см
Довжина
18 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20,5 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 18 см мм |
| Застежка | блискавка; клапан |
| Код | СЛ-00003727 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мoдель | 6382 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | барсетка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 740 ₴

