




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-барсетка мужская из натуральной кожи черная BAGS4LIFE MAN 9729"
"Бренд
BAGS4LIFE
Материал
натуральная кожа
Цвет
черный
Высота
26 см
Длина
21 см
Толщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 21 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00003759 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | барсетка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 990 ₴

