




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная женская из ткани черная EPOL 23601"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
33 см
Довжина
58 см
Товщина
20 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 58 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005351 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 23601 |
| Толщина | 20 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 200 ₴

