




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная женская тканевая бежевая EPOL 9075"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
коричневий
Висота
35 см
Довжина
48 см
Товщина
22 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 48 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012337 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 9075 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Толщина | 22 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 080 ₴

