




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная женская тканевая черная EPOL 2360"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
27 см
Довжина
56 см
Товщина
19 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 56 см мм |
| Застежка | блискавка; кнопка |
| Код | СЛ-00005348 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 2360 |
| Толщина | 19 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 110 ₴

