




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная тканевая коричневая EPOL 9260A"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
коричневий
Висота
30 см
Довжина
52 см
Товщина
17 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 52 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014870 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 9260А |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | ручна поклажа |
| Толщина | 17 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 460 ₴

