




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная тканевая черная EPOL 6025-17"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
25 см
Довжина
43 см
Товщина
26,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 43 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005363 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 6025-17 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Толщина | 26,5 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 980 ₴

