




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка спортивная дорожная тканевая черная FOUVOR 2058-03B"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
29 см
Довжина
44 см
Товщина
19 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 29 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 44 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00010418 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 2058-03B |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Толщина | 19 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 140 ₴

