




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-хобо спортивная женская коричневая EPOL 291612 капучино"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
коричневий
Висота
26 см
Довжина
37 см
Товщина
27 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 2 |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 37 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005357 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 291612 |
| Толщина | 27 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 160 ₴

