




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Женский рюкзак из натуральной кожи молочный Vito Torelli 1012mini 1013"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
молочний
Висота
27 см
Довжина
23 см
Товщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 см |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015672 |
| Цвет | Молочный |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1012mini |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 12 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 230 ₴

