




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Женский рюкзак сумка из натуральной кожи Vito Torelli 1012 мини 2800 светлый беж"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
27 см
Довжина
23 см
Товщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 см |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012682 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1012mini |
| Сезонность | весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 12 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 090 ₴

