




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи бежевый Vito Torelli 1012 4097/1075 питон"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
32 см
Довжина
27 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00010521 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1012 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста; пітон |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 880 ₴

