




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи белый Vito Torelli 1012 1005"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
білий
Висота
32 см
Довжина
27 см
Товщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Белый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00000391 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1012 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; літо |
| Толщина | 12 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 800 ₴

