




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи зеленый BAGS4LIFE 660 оливковый"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
31 см
Довжина
28 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 31 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015108 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 660 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 770 ₴



