




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи зеленый Vito Torelli 1012 2098"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
32 см
Довжина
27 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016758 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1012 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 5 130 ₴





