




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи светло-серый BAGS4LIFE 633"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
сірий
Висота
26 см
Довжина
22 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Серый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 22 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012328 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 633 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 820 ₴





