




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи серо-зеленый BAGS4LIFE 681"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
20,5 см
Довжина
20 см
Товщина
11 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20,5 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 20 см мм |
| Застежка | клапан |
| Код | НФ-00015734 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 681 |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 11 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 980 ₴


