




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи серый Vito Torelli 1012 1039"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
сірий
Висота
32 см
Довжина
27 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Серый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00010343 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1012 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 800 ₴

