




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский из натуральной кожи черный BAGS4LIFE 665"
"Бренд
BAGS4LIFE
Материал
натуральная кожа
Цвет
черный
Высота
29 см
Длина
23 см
Толщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 29 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014462 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 665 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 900 ₴


