




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский кожаный белый Vito Torelli 1012 4070/1005 мини питон"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
білий
Висота
27 см
Довжина
23 см
Товщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Белый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 27 см |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9,7 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00006564 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1012mini |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | весна; літо |
| Толщина | 12 см мм |
| Фактура | зерниста; пітон |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 310 ₴


