




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак женский тканевый оранжевый FOUVOR 2800-22"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
помаранчевий
Висота
40 см
Довжина
30 см
Товщина
11 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 30 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012577 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 2800-22 |
| Сезонность | весна; літо |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 11 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 940 ₴


