




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак-сумка женский тканевый черный EPOL 6001-07"
"Бренд
EPOL
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
33 см
Довжина
27 см
Товщина
12 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epol |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 см |
| Відділення для ноутбука/планшета | 13,3 дюймів |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012361 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 6001-07 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | сумка-рюкзак |
| Толщина | 12 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 110 ₴

