



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак мужской из полиэстера серый FOUVOR 2961-21"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
сірий
Висота
42 см
Довжина
28 см
Товщина
16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014867 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 2961-21 |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 16 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 850 ₴

