



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак мужской из полиэстера серый FOUVOR 2961-22"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
сірий
Висота
45 см
Довжина
31 см
Товщина
16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 45 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 13,3 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 31 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014868 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 2961-22 |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 16 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 980 ₴

