



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак мужской тканевой черный FOUVOR 2961-20"
"Бренд
FOUVOR
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
47 см
Довжина
34 см
Товщина
18 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fouvor |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 47 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 34 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014888 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 2961-20 |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 18 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 110 ₴

