




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская горизонтальная из полиэстера черная VOLUNTEER 1819-07"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
18 см
Довжина
25 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 25 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012598 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1819-07 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 8 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 060 ₴

