



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская тканевая серая VOLUNTEER 1807-02"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
сірий
Висота
25 см
Довжина
21 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 21 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014951 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1807-02 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 7 см мм |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 1 230 ₴

