




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка мужская тканевая черная VOLUNTEER 1713-04 вертикальная с двумя ручками"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
30 см
Довжина
28 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 см |
| Відділення для ноутбука/планшета | 9 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 28 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005608 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1713-04 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 7 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 320 ₴

