




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка на пояс из полиєстера черная VOLUNTEER 1590-33"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
13 см
Довжина
23 см
Товщина
5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 23 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005598 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 5 см мм |
| Як носити | на поясі |
- Цена: 660 ₴

