




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная из полиэстера черная VOLUNTEER 1713-20 большая"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
30 см
Довжина
55 см
Товщина
24 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 55 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005594 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1713-20 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Толщина | 24 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 980 ₴

