



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная серая VOLUNTEER 1801-11"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
сірий
Висота
25 см
Довжина
42 см
Товщина
21 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 42 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00014863 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1801-11 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | ручна поклажа |
| Толщина | 21 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 540 ₴

