




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка дорожная тканевая зеленая VOLUNTEER 1590-15 оливка"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
зелений
Висота
35 см
Довжина
52 см
Товщина
22 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Зелёный |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 см |
| Для кого | для чоловіків; для жінок |
| Длина | 52 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | СЛ-00005591 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | ручна поклажа |
| Толщина | 22 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 100 ₴

