



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак мужской тканевой хаки VOLUNTEER 1811-01"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
зелений
Висота
48 см
Довжина
33 см
Товщина
15 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 48 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 17,3 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 33 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00013646 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 1811-01 |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 15 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 2 020 ₴

