




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак мужской тканевый черный VOLUNTEER 1802-05 большой"
"Бренд
Volunteer
Матеріал
поліестер
Колір
чорний
Висота
52 см
Довжина
36 см
Товщина
20 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volunteer |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 52 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Відділення для ноутбука/планшета | 15,6 дюймів |
| Для кого | для чоловіків |
| Длина | 36 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00012181 |
| Цвет фурнитуры | чорний нікель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1802-05 |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 20 см мм |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 760 ₴

