




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи белая Vito Torelli 1094 4070/1005 с питоном"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
білий
Висота
13 см
Довжина
20 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Белый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 20 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00013944 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1094 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | зерниста; пітон |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 930 ₴

