




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка хобо женская из натуральной кожи коричневая Vito Torelli 1022 1210"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
коричневий
Висота
34 см
Довжина
33 см
Товщина
16 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 34 см |
| Вміщує А4 | Да |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 33 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00015295 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1022 |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; зима; осінь |
| Тип | сумка-хобо |
| Толщина | 16 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 910 ₴

