




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка кожаная женская рыжая Vito Torelli 1041 4013 под "крокодил""
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
рудий
Висота
26 см
Довжина
33 см
Товщина
17 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Рыжий |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 33 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00001470 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1041 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 17 см мм |
| Фактура | крокодил |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 5 700 ₴


