




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка для женщин из натуральной кожи черная Vito Torelli 1100 1000"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
14 см
Довжина
27 см
Товщина
8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 27 см мм |
| Застежка | застібка; клапан; блискавка |
| Код | НФ-00016981 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1100 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 8 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 310 ₴

