




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи бежевая Vito Torelli 1047 2100"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
20 см
Довжина
30 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 30 см мм |
| Застежка | клапан; магнітна кнопка; блискавка |
| Код | НФ-00013055 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1047 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 560 ₴

