




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская с натуральной кожи бежевая Vito Torelli 1014 1220"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
бежевий
Висота
18 см
Довжина
26 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017184 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1014 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 830 ₴

