




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская кожаная черная Vito Torelli 1088 6003/5008/1000 с замшей"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
20 см
Довжина
31 см
Товщина
13 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 31 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017376 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1088 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 13 см мм |
| Фактура | замша; зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 3 170 ₴


