




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи красная Vito Torelli 1020 1034"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
червоний
Висота
18,5 см
Довжина
26 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Красный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18,5 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 26 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00008088 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1020 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 850 ₴

