




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи коричневая Vito Torelli 1097 4013 с кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
коричневий
Висота
15 см
Довжина
20 см
Товщина
7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 20 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017565 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1097 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | сумка крос-боді |
| Толщина | 7 см мм |
| Фактура | крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 2 930 ₴

