




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи зеленая Vito Torelli 1068 4101 кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
20 см
Довжина
29 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 29 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00017255 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1068 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | весна; зима; осінь |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | крокодил |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 4 480 ₴




