




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи рыжая Vito Torelli 1047 4013/1214 кроко"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
рудий
Висота
20 см
Довжина
30 см
Товщина
10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Рыжий |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 30 см мм |
| Застежка | блискавка; клапан; магніт |
| Код | НФ-00017244 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1047 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 10 см мм |
| Фактура | зерниста; крокодил |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 4 640 ₴





