




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи зеленая Vito Torelli 1049 4101/5001/2098"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
зелений
Висота
17 см
Довжина
25 см
Товщина
9 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 25 см мм |
| Застежка | застібка; клапан; блискавка |
| Код | НФ-00017246 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1049 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | середні |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 9 см мм |
| Фактура | гладка; крокодил; наплак |
| Як носити | на плечі |
- Цена: 5 370 ₴




