




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Женская сумка из натуральной кожи черная BAGS4LIFE 77138"
"Бренд
BAGS4LIFE
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
чорний
Висота
16 см
Довжина
12 см
Товщина
6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bags4life |
| Цвет | Черный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 12 см мм |
| Застежка | застібка; клапан |
| Код | НФ-00016237 |
| Цвет фурнитуры | Бронза |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 2 |
| Мoдель | 77138 |
| Наявність довгого ременя | Да |
| Размер | маленькі |
| Сезонность | осінь; зима; весна; літо |
| Тип | Сумка |
| Толщина | 6 см мм |
| Фактура | Гладкая |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 1 760 ₴




