




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка женская из натуральной кожи белая Vito Torelli 1095 1005"
"Бренд
Vito Torelli
Матеріал
натуральна шкіра
Колір
білий
Висота
20 см
Довжина
36 см
Товщина
14 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vito Torelli |
| Цвет | Белый |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Для кого | для жінок |
| Длина | 36 см мм |
| Застежка | Молния |
| Код | НФ-00016932 |
| Цвет фурнитуры | нікель |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество отделений | 1 |
| Мoдель | 1095 |
| Размер | великі |
| Сезонность | весна; літо; осінь |
| Тип | сумка-хобо |
| Толщина | 14 см мм |
| Фактура | зерниста |
| Як носити | у руці; на плечі |
- Цена: 3 740 ₴



